Lista produktów marki Orlicki Design

Aktywne filtry

Orlicki Design to marka, która powstała z myślą o osobach poszukujących minimalistycznego i nowoczesnego oświetlenia, czerpiącego z trendów, a zarazem ponadczasowych form. Misją firmy jest produkcja lamp, które urzekają prostotą, są trwałe, niezawodne, a przy tym stylowe i po prostu piękne. W rozbudowanej ofercie Dekoridum znajdziesz lampy, dzięki którym odmienisz swoją przestrzeń i nadasz jej estetycznego wyrazu. Poznaj produkty Orlicki Design!

Lampy Orlicki Design – wszechstronne oświetlenie, które urzeknie swoją formą i wykończeniem

Oświetlenie Orlicki Design to szeroka gama lamp o zróżnicowanym zastosowaniu. Prezentowane w naszej ofercie rozwiązania nadają się do wykorzystania w przestrzeni domowej – salonie, kuchni, łazience czy sypialni. Producent tworzy również stylowe elementy oświetleniowe do lokali gastronomicznych czy tych usługowych i komercyjnych.

Lampy Orlicki Design to elementy oświetleniowe o wysokiej niezawodności i stylowym designie, które powstają po to, by podnieść poziom komfortu życia codziennego. Na pozór proste i zwyczajne w rzeczywistości są to lampy starannie zaprojektowane i doskonale przemyślane. Dzięki nim wyrazisz swój styl i indywidualizm – stworzysz aranżacje wnętrz, od których trudno będzie oderwać wzrok.

Postaw na oświetlenie Orlicki Design i wyraź swój styl

Orlicki Design to firma zajmująca się produkcją lamp wiszących, kinkietów, plafonów, lamp stołowych czy szynoprzewodów. Każda z lamp wyróżnia się nowoczesną formą – czystymi geometrycznymi kształtami albo wzbogaconą o dekoracyjne elementy konstrukcją. Projektanci marki doskonale wiedzą, jak stworzyć eleganckie i ozdobne lampy bez używania nadmiernej ilości dekorów, które mogłyby przytłaczać wizualnie.

Zwróć uwagę, m.in. na lampy o ażurowych kloszach – misternie wycinane wzory w tkaninach czy tworzywie sztucznym, tworzą piękne i unikalne produkty. Stanowią one dekorację wnętrza, a jednocześnie rozpościerają snopy światła, które tworzą na suficie i ścianach feerię przeplatających się plam światła i cienia.

Stwórz oświetlenie na miarę swoich potrzeb z produktami Orlicki Design

W rozbudowanej ofercie produktów Orlicki Design znajdziesz zarówno piękne, eleganckie lampy zdobione kryształkami, jak i minimalistyczne modele utrzymane w stonowanych wariantach kolorystycznych. Producent tworzy ponadto szynoprzewody. To systemy oświetleniowe, które można skonstruować samodzielnie za pomocą szerokiej gamy łączników, szyn czy innych akcesoriów. Ten rodzaj oświetlenia pozwala na zagospodarowanie dużej części sufitu na oświetlenie pomimo tego, że występuje na nim jedno przyłącze elektryczne. Poza tym możesz bez żadnego problemu zmieniać ustawienie i pozycję lamp na szynoprzewodzie, wedle własnych upodobań.

Szukasz stylowego, funkcjonalnego i niebanalnego oświetlenia do swoich wnętrz? Skuś się na lampy marki Orlicki Design i przekonaj się o ich najwyższej jakości i niezawodności – zobacz, jak idealnie wpiszą się w Twoją przestrzeń. Dopełnij swoje pomieszczenia oświetleniem z klasą o minimalistycznym i ponadczasowym stylu.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło