Żyrandole

Aktywne filtry

Żyrandole w domu – jak wybrać żyrandol, aby nie przytłoczył wnętrza?

Żyrandole to dekoracyjne elementy oświetlenia. Najczęściej składają się z kilku rozłożystych ramion, na których zamontowane są ozdobne klosze. Żyrandol ma podkreślić charakter wnętrza, ale nie zdominować go. Dlatego tak ważny jest dobór odpowiedniego rozmiaru produktu. W naszej ofercie dostępne są modele o różnorodnych wymiarach: szerokości: od 16 do 150 cm i wysokości: od 18 do 180 cm. W wyborze idealnego żyrandola niezwykle pomocne jest filtrowanie produktów, które pozwala wyodrębnić wyłącznie takie modele, które idealnie wpiszą się w Twoje wnętrza.

Jak dopasować żyrandol do konkretnego pokoju?

Żyrandole w domach najczęściej stosuje się w pomieszczeniach reprezentacyjnych: pokoju dziennym czy jadalni. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby zamontować je w każdym pokoju. Takie rozwiązanie sprawdzi się zwłaszcza w domach i mieszkaniach w eleganckim stylu. Żyrandole do salonu powinny być odpowiednio duże. Zbyt małe modele nie będą wyglądały atrakcyjnie, a wręcz karykaturalnie. Żyrandol powinien dumnie prezentować się na środku pomieszczenia i pasować do jego stylu. Jeśli chcesz zdecydować się na żyrandol do łazienki, pamiętaj, aby postawić na model o właściwym stopniu szczelności, czyli odporności na wilgoć i niesprzyjające warunki.

Styl wnętrzarski a wybór żyrandola

Najpopularniejsze są żyrandole kryształowe, które zachwycają swoim eleganckim wyglądem. Kryształy pięknie rozpraszają światło, co daje zachwycający efekt. Takie modele idealnie dopełniają gustowne pokoje w stylu glamour. W klasycznych aranżacjach znacznie lepiej sprawdzą się żyrandole o bardziej stonowanym wykończeniu, np. lampy z kolekcji Lilosa, które zdobią tkane klosze. We wnętrzach nowoczesnych i industrialnych znakomicie wyglądają proste żyrandole w kolorze białym lub czarnym i geometrycznej formie, takie jak lampy z kolekcji Duomo.

Żyrandole dla każdego wnętrza

Proponujemy żyrandole glamour, klasyczne, nowoczesne, a także unikalne, kolorowe modele, które idealnie dopełnią pokoje dziecięce. W naszym sklepie  każdy znajdzie piękną propozycję dla siebie. Oferujemy żyrandole chromowane, z mosiądzu, a także okazałe, bursztynowe dzieła sztuki! Dostępne w naszym sklepie oświetlenie, to produkty cenionych i znanych marek, takich jak: Altavola Design, Orlicki Design czy Maytoni Lighting. To gwarancja znakomitego wyboru na długie lata! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Żyrandole - ponad 400 modeli żyrandoli do Twojego wnętrza

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło