Sztukateria

Sztukateria

Piękna i trwała sztukateria to modne elementy dekoracyjne, idealnie nadające się do mieszkań, domów oraz pomieszczeń biurowych. Przy ich pomocy można stworzyć efektownie zdobienia, idealnie komponujące się ze stylistyką konkretnego wnętrza. 

Elegancka i łatwa w montażu sztukateria

Wspaniałe listwy ścienne proste, rozety czy ramki ścienne i narożniki mogą wpłynąć na aranżację każdego pomieszczenia. Przy pomocy tych łatwych do montażu elementów ozdobnych, można stworzyć oryginalnie prezentujące się wnętrze o intrygującym designie. W naszej ofercie handlowej znajdują się elementy sztukateryjne wiodących marek. Wśród nich znajdziesz firmę NMC, która zmieniła swoją nazwę na Noel & Marquet Design Elements. To Europejski producent, który proponuje szereg rozwiązań, począwszy od gzymsów i rozet poprzez eleganckie dekoracje ścian a kończąc na wyszukanych listwach. Na uwagę zasługuje także wyjątkowa sztukateria marki Orac Decor czy doskonałe wyroby znanych wielu klientom firm Creativia i Mardom Decor. 

Wybierz doskonałe produkty z naszej kategorii sztukateria, dzięki którym, w prosty sposób, odmienisz wygląd każdego pomieszczenia! 

Aktywne filtry